Srovnávače zboží

Heuréka, Zboží.cz, Google Nákupy. Fungují jako klasické vyhledávače, vyhledávají ale pouze v produktech tisíců zapojených e-shopů. Nejste mezi nimi? Napravte to a dožeňte konkurenci, využijte srovnávače zboží ve svůj prospěch!

 • Zvyšuje relevantní návštěvnost webu.
 • Přivede více zákazníků.
 • Produkty se zobrazují i ve vyhledávání (Seznam.cz, Google.cz).

 

Proč chtít být ve srovnávačích zboží?

 • Získáte další silný prodejní kanál. Být vidět ve vyhledávačích zboží je reklama „cíl v cíli". Kde jinde může být lepší být než tam, kde lidé hledají vaše zboží?
 • Zvýšíte svoji důvěryhodnost. Srovnávače vydávají certifikáty kvality. Mít "Ověřeno zákazníky" od Heuréky může být vaší rozhodující konkurenční výhodou.
 • Víte, co si myslí vaši zákazníci. Právě oni mají ve vyhledávačích zboží možnost říct, co si o vás myslí. A zpětná vazba je to, co vás posouvá dál.

Proč si vybrat Fox Marketing

 • Marketing chápeme jako celek – propojujeme všechny aspekty online marketingu a tím maximalizujeme cíle klienta
 • Samostatnost – drtivou většinu technických otázek jsme schopni vyřešit sami (pokud máte webmastera, určitě se ale také nudit nebude 🙂 )
 • Komplexnost – propojujeme SEO, PPC, srovnávače zboží a sociální sítě tak, aby firma komunikovala napříč kanály stejným hlasem
 • Upřímnost a nadhled – na věci se díváme ze shora a nebojíme se i klientovi konkrétní marketingové metody rozmluvit
 • Držíme se s dobou – sledujeme veškeré novinky a trendy v oboru a aktivně je u klientů nasazujeme a testujeme
 • Zkušenost – v oboru se pohybujeme již od roku 2008 a máme bohaté zkušenosti a know how a zároveň máme Google Partners certifikaci

Poptejte u nás služby srovnávačů zboží

Pošlete nezávazný dotaz na naše služby!

V dnešní moderní době není problém pracovat odkudkoliv a pro kohokoliv. V případě nutnosti osobní schůzky máme základnu v centru Hradce Králové.

Kancelář Hradec Králové

Komenského 266/3, 500 03 Hradec Králové

Fakturační adresa

Fox Marketing s.r.o.
tř. E. Beneše 575/90
Hradec Králové 500 12
IČO : 06798209

S čím dalším vám ještě můžeme pomoci?

SEO optimalizace

SEO optimalizace

SEO - neboli optimalizace pro vyhledávače. Neházejte vyhledávačům klacky pod nohy a získejte na Váš web přirozenou návštěvnost!

PPC reklama

PPC reklama

Trefte do černého pomocí placené proklikové reklamy jak ve vyhledávačích (Google, Seznam), tak i na sociálních sítích (Facebook)!

Srovnávače zboží

Srovnávače zboží

Prodáváte zboží? Tak potom zde nemůžete chybět! Servírujte srovnávačům váš produktový katalog a přiveďte návštěvnost co je připravena nakupovat.

Komplexnímu internetovému marketingu se úspěšně věnujeme již 10 let

Reference

Naše služby v akci

Hrdě spolupracujeme s klienty z celé České Republiky.
Matěje (PPC specialista) jsme oslovili kvůli spolupráci na našem portfoliu webů v oblasti SEO a linkbuildingu a po zkušební době 3 měsíců se všechny naše weby minimálně zdvojnásobily a dostali jsme tak náš byznys na jinou úroveň.
Jiří Komárek
Jiří Komárek
Provozovatel několika portálů s lesní technikou
S Matějem (zakladatel firmy) se známe již dlouhou dobu a při rozjezdu našeho eshopu nám velmi pomohl co se SEO týče. Neméně zdařile se mu vede i v následných PPC kampaních a affiliate marketingu.
Josef Čistecký
Josef Čistecký
Provozovatel eshopu applemix.cz
Firmu jsem kontaktoval na doporučení, když jsme v roce 2013 rozjížděli eshop s tonery. Obor to není bez konkurence, ale nyní po roce a půl provozu jsme si hlavně díky němu své místo na trhu získali a stále rosteme geometrickou řadou.
Jiří Štefan, ToneryNaplne.cz
Jiří Štefan, ToneryNaplne.cz
Provozovatel eshopu ToneryNaplne.cz
Před začátkem spolupráce jsme byli pouze malý rodinný eshop s pár objednávkami za měsíc. Do pár měsíců od začátku spolupráce jsme dělali měsíčně obraty větší než za poslední rok dohromady.
Petr Brant
Petr Brant
Provozovatel eshopu s povlečením
Spolupracujeme v oblasti online marketingu již řadu let a některé naše projekty nebyly jen ve vztahu zákazník - firma, ale i rovnou formou podílu na zisku z daného projektu. No a jak bych to řekl - vždy jsem na této spolupráci vydělal.
Tomáš Libich
Tomáš Libich
Provozovatel eshop systému shopty.cz
Pro náš internetový magazín nám firma komplexně pomáhala s internetovým marketingem. Hlavně díky povedené SEO optimalizaci dosahujeme na přední pozice i na vysoce konkurenční slova!
Jan Pokorný
Jan Pokorný
Provozovatel několika webových portálů
Zkuste to s námi i vy

Využijte online marketing ve váš prospěch!

Vyzkoušejte naše služby komplexního online marketingu a optimalizace pro vyhledávače. Jsme féroví a naší prioritou je vždy oboustranná spokojenost!
Kontakt
Fox Marketing s.r.o.
Komenského 266/3,
Hradec Králové 500 03

tel. : 603 428 776
mail. : info@foxmarketing.cz
Certifikace